جمعیت هلال احمر استان فارس

شنبه 15 آذر 1399
۴ هزار بسته غذایی در مرحله دوم کمک مومنانه جمعیت هلال احمر استان فارس توزیع می‌شود

۴ هزار بسته غذایی در مرحله دوم کمک مومنانه جمعیت هلال احمر استان فارس توزیع می‌شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس با اشاره به آغاز مرحله دوم آن در جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: در مرحله دوم رزمایش همدلی، مواسات و کمک‌های مومنانه ۴ هزار سبد غذایی آماده شده که همزمان با میلاد پیامبر(ص) توزیع می‌شود.

حسین درویشی با اشاره به بیان اینکه همزمان با سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) و میلاد امام صادق (ع) مرحله دوم نقش‌آفرینی جمعیت هلال احمر فارس در رزمایش کمک مومنانه اجرا می‌شود، اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا هلال احمر وظایف آموزشی، پیشگیرانه و امدادی را نظیر آموزش مجازی، تولید محتوا در فضای مجازی، برپایی ایستگاه‌های تب سنجی در ورودی شهرها را در دستور کار داشته است.

وی با اشاره به فعالیت‌های حمایتی هلال احمر استان فارس از ابتدای شیوع کرونا گفت: از ابتدای اسفندماه 98 جمعیت هلال احمر استان فارس با پویش «دست یار» فعالیت‌های حمایتی خود را آغاز کرده که همچنان نیز ادامه دارد و در قالب این پویش 12 هزار سبد حمایتی اعم از غذایی، بهداشتی، نوشت‌افزار و پوشاک تهیه و میان خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس افزود: پس از فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر انجام رزمایش همدلی، مواسات و کمک‌های مومنانه هلال احمر استان نیز در قالب این رزمایش کمک‌هایی را به نیازمندان ارائه داد که در مرحله نخست در ماه رمضان هزار سبد به ارزش هر کدام 300 هزار تومان بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

درویشی با اشاره به آغاز مرحله دوم آن در جمعیت هلال احمر استان فارس بیان کرد: در مرحله دوم رزمایش همدلی، مواسات و کمک‌های مومنانه 4 هزار سبد غذایی آماده شده به ارزش هر کدام 300 هزار تومان که در مجموع 12 میلیارد ریال می‌شود.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *