جمعیت هلال احمر استان فارس

شنبه 29 خرداد 1400

پیام تبریک مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس بمناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی در پیامی این روز فرخنده را به فعالان عرصه اطلاع رسانی و کارشناسان و رابطین روابط عمومی  تبریک گفت.

به گزارش  روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ متن پیام حسین درویشی بدین شرح است:

 "روابط عمومی آیینه تمام نمای مراکز، سازمان‌ها و نهادهای مختلف است که با هدف بهبود کیفیت خدمت‌رسانی به مردم و ارتقای سطح ارتباطات با بخش های مختلف یک جامعه، ایجاد شده است و در عصر حاضر که عصر ارتباطات سریع می باشد وجود چنین تشکیلاتی آن هم در سطحی متعالی و برخوردار از روش های پیشرفته و البته الکترونیک برای ارتباط و اطلاع رسانی، امری ضروری و غیر قابل اجتناب است.

روابط عمومی های مستقر در سازمان ها ،نهادها وارگان ها منعکس کننده ی اعمال ،کارکرد و رفتار اجزای سازمان ها ی مربوطه هستند.

اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را  به مدیران، کارشناسان و فعالان زحمت کش و سخت کوش روابط عمومی ها بخصوص روابط عمومی جمعیت هلال احمر در سراسر کشور که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی، همسویی در جهت تحقق پیام روابط عمومی "همدلی و هم‌زبانی" فعالیت می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض کرده، امیدوارم این روز نقطه عطفی در توسعه و تحول روابط عمومی‌ها باشد.

حسین درویشی

مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس"

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *