جمعیت هلال احمر استان فارس

شنبه 15 آذر 1399

تقدیر فرمانده مرکز آموزش شهید دستغیب ناجا جهرم از فعالیت های جمعیت هلال احمر در این شهرستان / جذب عضو داوطلب آموزش دیده از بین سربازان وظیفه درفارس

تقدیر فرمانده مرکز آموزش شهید دستغیب ناجا جهرم از فعالیت های جمعیت هلال احمر در این شهرستان / جذب عضو داوطلب آموزش دیده از بین سربازان وظیفه در فارس

فرمانده مرکز آموزش شهید دستغیب ناجا شهرستان جهرم در دیدار با مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس از خدمات این جمعیت در جهرم تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ سرهنگ مجید عسگریان در این دیدار اظهار کرد: سربازان وظیفه ای که به این مرکز مراجعه می کنند بعد از دریافت آموزش های هلال احمر میتوانند به عنوان مربی نیز برای جمعیت هلال احمر ارائه خدمت نمایند.

سرهنگ عسگریان پیشنهاد داد: یک تیم از نیروهای کادر این مرکز پس از گذراندن دوره های امداد و کمک های اولیه و همچنین دوره های تخصصی جمعیت هلال احمر به عنوان تیم پشتیبان این جمعیت آماده خدمت رسانی در مواقع بحرانی خواهند بود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس نیز در این دیدار گفت: آموزش همگانی امداد و کمک های اولیه جزو یکی از مهمترین وظایف جمعیت هلال احمر می باشد.

حسین درویشی بیان کرد: استان فارس به عنوان پایلوت می تواند با جذب داوطلبانه سربازان وظیفه، پس از ارائه آموزش های لازم به آنان و اتمام دوره مقدس سربازی، همچنان با جمعیت در ارتباط بوده و به عنوان نجاتگر در پایگاه های هلال احمر ارائه خدمت نماید.

درویشی افزود: برای نگه داشت سربازان وظیفه به عنوان عضو داوطلب جمعیت هلال احمر باید مشخصات آنان ثبت سامانه شود.

وی در ادامه سخنان خود گفت: کسانی که دوره های تخصصی هلال احمر را گذرانده باشند در حوادث و بلایا برای کمک به همنوع خود اعزام می شوند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس در پایان تاکید کرد: در صورت برگزاری آزمون استخدامی در جمعیت هلال احمر، یکی از معیارهای اصلی گزینش و قبولی در این آزمون عضویت در جمعیت می باشد.

در پایان این دیدار سرهنگ عسگریان از مدیر عامل و معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر فارس تقدیر کرد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *