جمعیت هلال احمر استان فارس

شنبه 29 خرداد 1400

تقدیر از کارکنان روابط عمومی و اعضای رادیو هلال جمعیت هلال احمر استان فارس

تقدیر از کارکنان روابط عمومی و اعضای رادیو هلال جمعیت هلال احمر استان فارس

به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی در مراسمی با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس از کارکنان روابط عمومی و اعضای تهیه کننده رادیو هلال این جمعیت تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ حسین درویشی مدیر عامل این جمعیت ضمن تبریک هفته روابط عمومی، اظهار کرد: ماهیت کار جمعیت هلال احمر و نوع ارتباط میان سطوح مختلف کارکنان عملیاتی و ستادی، زمینه ای بوجود آورده که ضمن حفظ جایگاه، نظم و انظباط اداری، روابط و تعامل نزدیک میان مجموعه برقرار و در واقع کارکنان این جمعیت یک خانواده بزرگ محسوب شوند.

درویشی با اشاره به روحیه انسجام، همدلی و همگرایی کارکنان روابط عمومی و تلاش مستمر آنان برای بالندگی جمعیت، افزود: همسویی و همراهی معاونت ها و واحدهای مختلف جمعیت هلال احمر بویژه واحد روابط عمومی زمینه رشد و ارتقاء روز افزون این جمعیت را مهیا ساخته است.

وی با تقدیر از اعضای تهیه کننده رادیو هلال جمعیت هلال احمر استان فارس، بیان کرد: همکاری مطلوب خبرنگاران و هنرمندان داوطلب با واحد روابط عمومی این جمعیت، موجب ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی موثر و مفید شده است.

در این مراسم مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس از کارکنان روابط عمومی و اعضای تهیه کننده رادیو هلال این جمعیت، تقدیر کرد.

 

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *