جمعیت هلال احمر استان فارس

شنبه 09 بهمن 1400
بهره مندی 70 هزار نفر از آموزش های امدادی هلال احمر فارس در 9 ماهه نخست سال

بهره مندی 70 هزار نفر از آموزش های امدادی هلال احمر فارس در 9 ماهه نخست سال

بهره مندی 70 هزار نفر از آموزش های امدادی هلال احمر فارس در 9 ماهه نخست سال

در 9 ماهه نخست سال جاری ، بیش از 70 هزار نفر از آموزش های امدادی جمعیت هلال احمر فارس بهره بردند

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ مدیرعامل این جمعیت با اعلام این خبر عنوان کرد: در 9 ماهه نخست سال 1400 بیش از 70 هزار نفر از هم استانی ها با شرکت در دوره های امدادی معاونت آموزش و پژوهش هلال احمر از این آموزش ها بهره مند شدند.

حسین درویشی اظهار کرد: این دوره ها در قالب شش عنوان با موضوعیت کمک های اولیه، مهارت های پایه داوطلبی، آمادگی در برابر مخاطرات ویژه خانه های هلال ، نیروهای مسلح، آموزش تخصصی و ضمن خدمت کارکنان بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس هدف از اجرای این دوره ها را ارتقا تاب آوری اجتماعی بیان کرد و گفت : آماده سازی خانواده ها برای واکنش اضطراری در برابر بحران و آگاه سازی و توانمند سازی جوامع محلی و روستایی از دیگر اهداف اجرای این دوره های آموزشی می باشد.

وی همچنین از برگزاری دوره ضمن خدمت کارکنان خبر داد و  اظهار کرد: در 9 ماه گذشته 10 هزار و 730 نفر ساعت در دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان حضور داشته اند، همچنین تربیت نجاتگران تخصصی ویژه پایگاه های امداد و نجات از دیگر اقداماتیست که این دستگاه انجام می دهد و برگزاری دوره های تخصصی مورد نیاز این گروه موجب می گردد تا سطح کیفیت خدمترسانی به مردم افزایش یابد.

درویشی در پایان اظهار کرد: معاونت آموزش و پژوهش این جمعیت در سال گذشته نیز موفق به کسب رتبه نخست در اعتبار بخشی دوره ها و گواهی نامه های آموزشهای تخصصی در سطح کشور گردیده است.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *