جمعیت هلال احمر استان فارس

شنبه 29 خرداد 1400

برگزاری شورای فرهنگی جمعیت هلال احمر فارس/بررسی برنامه های استانی معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در سال 1400

برگزاری شورای فرهنگی جمعیت هلال احمر فارس/بررسی برنامه های استانی معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در سال 1400

در جریان برگزاری شورای فرهنگی جمعیت هلال احمر فارس، برنامه های حوزه استانی معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی نمایندگی ولی فقیه در سال 1400 به بحث و بررسی گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ در اولین روز خرداد ماه سالن صلح حوزه ستادی میزبان اعضای شورای فرهنگی این جمعیت بود.

در این جلسه رئوس برنامه های معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در سال 1400 و در حوزه استانی مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه برنامه های علمی و آموزشی، قرآن و عترت، برپایی آئین ها و مراسم، فرهنگ ایثار و شهادت، کانون طلاب و روحانیون، مشارکتی، کتاب و کتابخوانی، شورای فرهنگی، شورای امر به معروف و نهی از منکر، حضور و تخاطب و ستاد اقامه نماز به صورت جزئی همراه با فعالیت ها، مقدار، زمان اجرا و مخاطبین تبیین و تشریح شد.

حسین درویشی مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس در این جلسه با قدردانی از فعالیت های شورای معاونین در سال گذشته و اشاره به تراز مثبت فعالیت های این جمعیت در مجموع ارزیابی های عملکردی حوزه ستادی، به اهمیت برنامه ریزی فرهنگی در جمعیت اشاره کرد.

درویشی فعالیت های فرهنگی را روح حاکم بر ماموریت های سازمانی توصیف و اظهار کرد: انتظار می رود در سال جاری با اولویت گذاری و برنامه ریزی کارشناسی، بر غنای فعالیت های فرهنگی در جمعیت هلال احمر فارس افزوده شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر فارس نیز در سخنانی به اهمیت مباحث آموزشی در فعالیت های فرهنگی اشاره و تاکید کرد: امید است با همکاری معاونت آموزش و پژوهش، شاهد تحقق کامل فعالیت های پیش بینی شده در زمینه علمی و آموزشی از جمله آموزش احکام امدادی به امدادگران، آموزش مهارت های خانواده سالم به کارکنان و همچنین ترویج و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب باشیم.

حجت الاسلام علیرضا بهادری به اهمیت برنامه های قرآنی در جمعیت هلال احمر فارس پرداخت و خواستار برنامه ریزی لازم برای ارائه آموزش های قرآنی و برگزاری مسابقات قرآنی ویژه کارکنان، فرزندان کارکنان و اعضای جوان این جمعیت شد.

بهادری برپایی آئین ها و مراسم مناسبتی و فرهنگی و مشارکت در برنامه ریزی محتوایی و فرهنگی ویژه سایر مناسبت های ملی و مذهبی را از دیگر وظایف مهم شورای فرهنگی دانست و افزود: علاوه بر برنامه های ترویجی، ضرورت دارد شورای فرهنگی در راستای احیا و اجرای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در سطوح مختلف سازمانی برنامه ریزی ویژه تری نماید.

در این برنامه اعضای شورای فرهنگی نقطه نظرات خود را در خصوص برنامه ابلاغی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر بیان نمودند.

 

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *