جمعیت هلال احمر استان فارس

دوشنبه 29 دی 1399

اطلاعیه جمعیت هلال احمر فارس درباره ازدحام مردم در داروخانه هلال احمر شیراز

اطلاعیه جمعیت هلال احمر فارس درباره ازدحام مردم در داروخانه هلال احمر شیراز

جمعیت هلال احمر استان فارس در اطلاعیه ای درباره ازدحام مردم در داروخانه این جمعیت در شیراز توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر فارس؛ در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور از جمله استان فارس و درگیر شدن برخی از مردم شریف استان به این ویروس، جمعیت هلال احمر این استان بر اساس رسالت و وظیفه ذاتی خود و با استفاده از توان و ظرفیت کارکنان، جوانان، داوطلبان، امدادگران و نجاتگران خدوم و داوطلب این نهاد عام المنفعه، دوشادوش سایر دستگاه‌های خدمت‌رسان و در پشتیبانی از همکاران دانشگاه علوم پزشکی استان، خدماتی را از طرق مختلف به آحاد جامعه ارائه می‌نماید.

داروخانه جمعیت هلال احمر استان فارس در شهر شیراز یکی از داروخانه‌های مرجع جهت توزیع داروهای تجویزی، انواع انسولین و ... است و همه روزه بر اساس سهمیه‌های تخصیصی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی فارس، داروهای مذکور را در اختیار مراجعین محترم قرار می‌دهد اما از آنجا که از یک سو تقاضا برای دریافت این گونه داروها بیش از سهمیه و موجودی است گاهی موجب ازدحام و تنگنا می‌شود.

جهت جلوگیری از انتقال ویروس در محیط بسته داروخانه، از ورود افراد به صورت جمعی جلوگیری می‌شود و تجمع مردم در بیرون از داروخانه گرچه باید با نظم و برنامه‌ریزی همراه باشد و همراهی مردم بزرگوار و عوامل برقرارکننده نظم را می‌طلبد.

بنابراین از مردم شریف این استان خواهشمندیم جهت رعایت حال دیگران و احترام به خود، از محیطی که جنب داروخانه جهت انتظار در نظر گرفته است استفاده نمایند.

ضمن قدردانی بابت صبر و حوصله و پوزش از همه مردم عزیز استان و تشکر از اصحاب محترم رسانه، از کلیه رسانه‌ها اعم از رسانه‌های مکتوب و مجازی درخواست می‌شود اخبار، گزارش و عملکرد جمعیت هلال احمر استان فارس را از حوزه روابط عمومی دریافت کنند تا در این برهه از زمان که همگی نیازمند به همدلی و همراهی هستیم با اخذ تدابیر لازم ضمن حفظ آرامش مردم، از سوءاستفاده رسانه‌های معاند و تشدید شرایط بحران جلوگیری به عمل آید.

 

 

 

 

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *