جمعیت هلال احمر استان فارس

جمعه 02 آبان 1399
حضور معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در جلسه اعضای شورای مدیران جمعیت فارس

توانمندی خیرین به سمت ارتقاء کیفیت و ماهیت خدمات جمعیت هلال احمر هدایت شود

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در شیراز گفت: باید تلاش کنیم ظرفیت ها و توانمندی های خیرین را به سمت ارتقاء کیفیت و ماهیت خدمات جمعیت هلال احمر و به روز رسانی فناوری های سازمانی هدایت نماییم.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ دکتر فرید مرادیان روز چهارشنبه 19 شهریور ماه در نشست مشترک شورای مدیران این جمعیت که به صورت وب کنفرانس با روسای شعب نیز در ارتباط بود، در سخنانی اظهار کرد: اعتماد عمومی و نیروهای مردمی داوطلب بزرگترین سرمایه اجتماعی جمعیت هلال احمر است و مهمترین راه حفظ و ارتقاء این سرمایه، عملکرد مطلوب این جمعیت در حوزه تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها به ویژه در سطح مدیریتی است.
مرادیان خیرین، واقفین و نیکوکاران داوطلب را بخش مهمی از سرمایه اجتماعی جمعیت هلال احمر توصیف کرد و افزود: با همکاری بین بخشی سازمان داوطلبان، معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی و حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت باید تلاش شود توانمندی و ظرفیت خیرین در راستای به روز رسانی فناوری ها، ارتقاء کیفیت و ماهیت خدمات و نیز تامین تجهیزات مورد نیاز جمعیت در حوزه های فیزیوتراپی، توانبخشی و امدادی و آموزشی هدایت شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از اهتمام ویژه و دلسوزانه رئیس جمعیت هلال احمر برای استفاده صحیح و هدفمند از سرمایه های اجتماعی و منابع مالی و انسانی جمعیت در راستای اهداف بشردوستانه و عام المنفعه سازمان خبر داد.
دکتر مرادیان همچنین با قدردانی از مدیر عامل و اعضای شورای مدیران جمعیت هلال احمر فارس، از ابتکارات و خلاقیت های ویژه تیم مدیریتی جمعیت این استان به ویژه در زمینه حفاظت از اموال عمومی و امانت های مردمی در نزد جمعیت تقدیر کرد.
در این جلسه معاونین و روسای ستادی به صورت حضوری و یک نفر از روسای شعب از طریق وب کنفرانس نقطه نظرات، راهکارها و درخواست های سازمانی خود را با معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در میان گذاشتند.
جمال علیایی
تهیه کننده:

جمال علیایی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *