جمعیت هلال احمر استان فارس

شنبه 29 خرداد 1400
دیدار فرمانداران سروستان و استهبان با مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس / راه اندازی شعبه سروستان و پایگاه امداد و نجات بین شهری است

دیدار فرمانداران سروستان و استهبان با مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس / راه اندازی شعبه سروستان و پایگاه امداد و نجات بین شهری استهبان در دستور کار قرار گرفت.

فرمانداران شهرستان های سروستان و استهبان در دیداری مشترک با مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس بر ضرورت راه اندازی شعبه این جمعیت در سروستان و پایگاه امداد و نجات بین شهری استهبان تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس ؛ محسن پورزارعی فرماندار سروستان صبح امروز 20 آبانماه 99 در دیدار با مدیرعامل این جمعیت ضمن قدردانی از تلاش های خانه هلال سروستان و انجام آموزش های امدادی و مخاطرات  این مرکز به مردم گفت : حضور و فعالیت امدادی -  آموزشی جمعیت هلال احمر به عنوان یکی از لازمه های حیاتی هر شهرستان می باشد که اقدامات خانه هلال سروستان در ترویج فرهنگ خود امدادی و آمادگی مردم در برابر مخاطرات بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

فرماندار سروستان افزود: شهرستان سروستان به عنوان یک محور اصلی در مسیر ارتباط شیراز به جنوب و جنوب شرق استان و برخورداری از زیرساخت های لازم در جهت راه اندازی شعبه هلال احمر مستعد راه اندازی جمیعت هلال احمر در این شهرستان می باشد و فرمانداری آمادگی کامل خود را در حمایت ویژه جهت راه اندازی این دستگاه اعلام می دارد.

فرماندار استهبان نیز در این دیدار با تقدیر از زحمات ارزشمند جمعیت هلال احمر استان فارس در کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا به ویژه در طرح آمران سلامت عنوان کرد: روحیه داوطلبی و کار جهادی از ویژگی های بارز کارکنان و اعضا داوطلب این جمعیت می باشد که جلوه نمایش آن در حوادث و رویداد ها به خوبی قابل مشاهده است. وی همچنین خواستار راه اندازی پایگاه امداد و نجات بین شهری رونیز استهبان شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس باتقدیر از همکاری فرمانداران این دو شهرستان در راستای پیشبرد اهداف بشردوستی و امدادی جمعیت هلال احمر اظهار کرد: نقش فرمانداران به عنوان نماینده عالی دولت هر شهرستان در حمایت از دستگاه ها به ویزه دستگاه های امدادی ارزشمند است و این ویژگی در مواقع بحران و حوادث می تواند باعث موفقیت و ارائه هرچه بیشتر و بهتر خدمات به مردم به ویژه اقشار آسیب دیده از بلایا باشد.

حسین درویشی همچنین با اعلام موافقت راه اندازی شعبه در شهرستان سروستان اعلام کرد: تاسیس شعبه در این شهرستان منوط به تکمیل دفترچه تاسیس شعبه و اخذ مجوز های لازم از جمعیت مرکز است که فرآیند راه اندازی آن شعبه به زودی کلید خواهد خورد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *