جمعیت هلال احمر استان فارس

شنبه 29 خرداد 1400
توزیع ۴ هزار بسته غذایی توسط جمعیت هلال احمر فارس/ اجرای مرحله دوم کمک مومنانه

توزیع ۴ هزار بسته غذایی توسط جمعیت هلال احمر فارس/ اجرای مرحله دوم کمک مومنانه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس با اشاره به آغاز مرحله دوم نقش آفرینی این جمعیت در رزمایش مواسات،همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان جامعه  گفت: در مرحله دوم این رزمایش ۴ هزار سبد غذایی آماده شده که توزیع می‌شود. 
 
حسین درویشی ارزش مجموع این بسته ها را ۱۶ میلیارد ریال اعلام و اظهار کرد: هر سبد شامل برنج،ماکارونی،روغن مایع،رب گوجه،چای،قند و عدس به ارزش هر سبد ۴۰۰ هزار تومان می باشد.
 
درویشی ادامه داد: از ابتدای اسفندماه 98 جمعیت هلال احمر استان فارس با پویش «دست یار» فعالیت‌های حمایتی خود را آغاز کرده که همچنان نیز ادامه دارد و در قالب این پویش 12 هزار سبد حمایتی اعم از غذایی، بهداشتی، نوشت‌افزار و پوشاک از محل کمک های خیرین داوطلب و مردم تهیه و میان خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس افزود: پس از فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر انجام رزمایش همدلی، مواسات و کمک‌های مومنانه هلال احمر استان نیز در قالب این رزمایش کمک‌هایی را از محل اعتبارات و منابع مالی سازمانی به نیازمندان ارائه داد که در مرحله نخست در ماه رمضان هزار سبد به ارزش هر کدام ۳۰۰هزار تومان بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.
 
درویشی با اشاره به آغاز مرحله دوم رزمایش یادشده در جمعیت هلال احمر استان فارس بیان کرد: در مرحله دوم رزمایش۴ هزار سبد غذایی توسط ۲۶شعبه شهرستانی جمعیت هلال احمر فارس بین جامعه هدف ازپیش شناسایی شده در قالب بسته بندی یکسان و ممهور به لوگوی سازمانی توزیع می گردد.
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *