جمعیت هلال احمر استان فارس

شنبه 29 خرداد 1400
مهندس درویشی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس:

بیش از 33 هزار نفر در دوره های آموزشی هلال احمر شرکت نمودند

حسین درویشی,

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس اظهار کرد: بیش از 33 هزار نفر در این استان از آموزش های هلال احمر بهره مند شده اند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس، حسین درویشی با اشاره به این خبر گفت: سی و سه هزار و 849 نفر از اقشار مختلف جامعه و اعضای جمعیت از آموزش های ارائه شده  توسط هلال احمر این استان بهره مند شده اند.

درویشی افزود: آموزش همگانی یکی از مسئولیت های اصلی جمعیت هلال احمر محسوب می شود که برای تحقق این مهم درصدد بهره مندی شهروندان از آموزش های مورد نیاز هستیم. این دوره ها با هدف بالا بردن آگاهی مردم و آمادگی آنها در برابر مخاطرات برگزار می گردد.

وی تاکید کرد: در شش ماهه نخست سالجاری 29729 نفر در دوره های آموزش کمک های اولیه ، آمادگی در برابر مخاطرات ،مهارتهای پایه داوطلبی و مبتنی برنیاز شرکت داشته اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: 153 دوره تخصصی در شش ماهه اول سال جاری برگزار شده و چهارهزار و 120 نفر از اعضا از این آموزش ها بهره مند شده اند.

درویشی افزود: آموزش های تخصصی شامل دوره های مقدماتی امداد، مقدماتی نجات، حمایت های روانی، تغذیه در شرایط اضطراری، اقدامات پیش بیمارستانی ، جستجو و نجات در جاده و جستجو و نجات در سیلاب بوده  و با هدف بالا بردن سطح علمی و مهارت اعضا و امدادگران جمعیت برگزار شده است.

درویشی خاطرنشان کرد: این آموزش ها در 26 شهرستان ارائه شده است.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *