جمعیت هلال احمر استان فارس

شنبه 29 خرداد 1400
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس خبر داد

بهره مندی بیش از 137 هزار نفر از خدمات طرح آمران سلامت در استان فارس

دو هزار و 135 تیم ثابت و سیار طرح آمران سلامت در سطح استان فارس به بیش از 137 هزار نفر خدمت رسانی کردند.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر فارس؛ حسین درویشی با اعلام این خبر افزود: از پنجم لغایت 15 آبان ماه  1399 در راستای لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای ستاد مرکزی مبارزه با کرونا، مبنی بر حضور جمعیت هلال ‌احمر طرح آمران سلامت در سراسر کشور به اجرا در آمد که در این بین اعضای جوان ، داوطلب و امدادگر جمعیت هلال احمر استان، فعالیت‌های خود را با حضور در مراکز پرتردد در زمینه هشدار به همشهریان جهت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام دادند.

درویشی گفت: در اجرای این طرح مجموعا بیش از6 هزار و 400 نفر روز اعضا حضور داشتند که در قالب دو هزار و 135 تیم ثابت و سیار متشکل از جوانان ، داوطلبان و امدادگران در کوچه و خیابان‌های شهرستان‌های استان به صورت حضوری و با استفاده از خودروهای امدادی سیار نسبت به شیوع ویروس کرونا و خطرات ناشی از آن به مردم به طور مستمر هشدار داده اند.

وی تشریح کرد: توزیع ماسک و مایع ضد عفونی در بین مردم از دیگر اقدامات این تیم ها بوده که جمعا 46 هزار و 325 عدد ماسک و قریب به هزار لیتر مایع ضدعفونی در بین مردم توزیع گردید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس نیز بیان کرد: در طرح آمرین سلامت و در کنار تیم های ثابت و سیار شهرستانی ، بیش از 100 خانه هلال و سمن ها حضور داشته که در این بین نزدیک به 200 میلیون ریال جذب کمک خرین صورت پذیرفته است.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *