جمعیت هلال احمر استان فارس

جمعه 02 آبان 1399
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور در دیدار با استاندار فارس عنوان کرد:

ایفای نقش استانداران در پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر نقش اساسی دارد

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در دیدار با استاندار فارس اظهار کرد: استانداران در پیشبرد اهداف هلال احمر نقش عمده ای دارند.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در دیدار با استاندار فارس اظهار کرد: استانداران در پیشبرد اهد

 
 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر فارس؛ دکتر فرید مرادیان در دومین روز از سفر خود به فارس در دیدار با استاندار این استان بیان کرد: پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر حمایت همه جانبه استانداران، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و‌فرمانداران را میطلبد.
دکتر مرادیان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: حادثه خیزی ایران از نظر تکرر حوادث بینظیر و به لحاظ تنوع جزو پنج کشور دنیا معرفی شده است.
وی فارس را استان پهناور با حوادث و اقلیم متنوع عنوان و اظهار کرد: رسیدگی به وضعیت و پراکندگی مناسب پایگاه های امداد و نجات نیازمند دفاع همه جانبه نماینده عالی دولت میباشد.
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در ادامه اذعان کرد: امداد و نجات و درمان و توانبخشی در راستای سیاست های وزارت بهداشت و نهضت بین المللی صلیب سرخ میباشد.
دکتر مرادیان از استاندار فارس خواست تا در بازپسگیری املاک بلا استفاده جمعیت هلال احمر فارس که در تصرف دیگر ارگان ها بالاخص وزارت بهداشت میباشد دستورات لازم را اتخاذ نماید.
استاندار فارس نیز در این دیدار با تقدیر از خدمات جمعیت هلال احمر به ویژه در استان فارس در حوادث اخیر گفت: اولین مجموعه ای که با اثرگذاری قوی در حوادث دو سال گذشته بهترین عملکرد ها را داشته جمعیت هلال احمر بوده است.
عنایت اله رحیمی از آمادگی کامل استانداری فارس برای هرگونه همکاری با جمعیت هلال احمر خبر داد. 
وی افزود: جمعیت هلال احمر فارس نیاز به تقویت خدمات بالگردی دارد. 
استاندار فارس در پیان گفت: فارس با ۱۲۲ هزار کیلومتر نیازمند گسترش پایگاه های امداد و نجات بین شهری میباشد.
در این دیدار مدیر عامل، رئیس اداره حراست و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت فارس و همچنین مسئول حراست معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور نیز حضور داشتند.
کلمات کلیدی
جمال علیایی
تهیه کننده:

جمال علیایی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *